Referencie

Ako hodnotia naši zákazníci  produkty a služby joy&care.

Objednali sme si vitamínové balíčky z rady Imunita pre zamestnancov. Oceňujeme kvalitu výrobkov joy&care a individuálny prístup. Veľká spokojnosť.

Mária Marková
Vedúca oddelenia Služby zamestnancom, Slovenská sporiteľňa, a.s.

Vyskúšali sme balíčky produktov joy&care z rady Imunita aj Mental Care pre našich zamestnancov. Boli sme veľmi spokojní s ich kvalitou aj servisom.

Miroslava Jandorfová
HR Director, NN Životná poisťovňa, a.s.

V Tatra banke máme implementovaný koncept celistvej starostlivosti o zdravie zamestnancov. Partneri zo spoločnosti Joy&Care pre nás pripravili odborne zameraný webinár k téme „Jarná únava a vitamíny“. Webinár sa tešil veľkému záujmu našich ľudí, ktorí poskytli aj veľmi pozitívnu spätnú väzbu a dozvedeli sa užitočné rady a informácie ku skladbe, dôležitosti a účinkom rôznych vitamínov v našom tele. Dozvedeli sa kde sa tieto vitamíny nachádzajú prirodzene a kedy je užitočné ich doplniť prostredníctvom výživových doplnkov. Sprievodným podujatím bola „ochutnávka“ prírodných produktov spoločnosti Joy&Care aj s odborným výkladov ich pôvodu a účinkov. Rovnako tieto produkty sú dostupné našim ľuďom vďaka partnerstvu s Joy&Care.

Adela Kukumbergová
HR business partner – senior Tatra banka a.s.

V období pandémie Covid- 19 sme podporili zdravie našich zamestnancov balíčkami Imunita Premium joy&care. Boli sme veľmi spokojní aj s kvalitou produktov aj so službami spoločnosti.

Gabriel Balog
CEO, 365.invest, správ. spol., a. s.

Veľmi oceňujem, že spoločnosť Joy&Care ponúka kvalitné produkty, ktoré neobsahujú konzervanty ani alergény. Zaujali ma hlavne lipozomálne vitamíny vďaka ich vysokej vstrebateľnosti a prípravok, ktorý zlepšuje sústredenie a pamäť. V dnešnej dobe sme zaplavení množstvom informácií z mnohých zdrojov, hlavne sociálnych sietí, ktoré našu koncentráciu výrazne znižujú.Tým trpí samozrejme aj pamäť. Takže produkt, ktorý mi pomôže lepšie sa koncentrovať a zapamätať si veľa informácií, je pre mňa veľký pomocník

M. Hlasny

Som spokojná s tým, že produkty neobsahujú aditíva, zároveň majú skvelú chuť (vitamíny C a D3+K2).

M. Kettnerová

Totálna pohodička: Nesmierne účinný produkt keď som mala psychicky náročné obdobie po covide. Dostala som doporučenie od kamošky. Tobolka Ashwagandhy-výborná na spánok! Akurát som si zvykala že 2 druhy toboliek v jednej dóze, ale keďže to funguje, nevadilo mi to!🙂

Nora K.

Bystrá hlavička: Tento produkt som vyskúšala v čase, keď som sa za krátku dobu musela naučiť veľké množstvo materiálov na prijímačky, a na doporučenie kamarátky som tieto kapsule vyskúšala, a musím povedať že mi veľmi pomohli so sústredením, takže doporučujem 🙂.

Patrícia H.

Tak toto je bomba, mala som obdobie keď som realizovala 2 náročné projekty a písala zaverečné práce, produkt naozaj funguje, perfektné sústredenie, koncentrácia, sviežosť v myslení, doporučujem…

Nora K.

Arónia: Arónia skvelo chutí, praktické balenie na 5 dávok.

Peter C.

Výborný výrobok. Skvelé chutí. Už mám tretiu kúru. Odporúčam ako prevenciu.

Maria V.

Oceňujem kvalitu produktov.

Branislav R.

Úžasná chuť šťavy z arónie, ktorá je bohatá na železo 🙂 U nás doma sa po nej zaprášilo raz, dva 🙂.

Patrícia H.

Kozie mliečko Imuno: Výborný produkt pre tých čo nemusia klasické kozie mlieko. Výborné na imunitu.

Anton B.

Kozie mliečko Bifido: Výborný produkt pre tých, čo nemusia klasické kozie mlieko.

Anton B.

Kolostrum: Skvelý produkt zo Slovenska, čisté kolostrum s rýchlym účinkom. Skvelý produkt na imunitu, bral som ho behom covid pandémia aj s C a D vitamínmi. Verím, že pomohol k tomu, že som zatiaľ nedostal covid. Výborné, že produkt je zo Slovenska.

Anton B.

Vitamín C: Prírodný produkt, milo ma prekvapila chuť.

Viola K.

Vitamín D: Veľmi účinný produkt počas chrípkového obdobia. Užívali sme celá rodina a sme veľmi spokojní.

Patrícia H.

Perfektný lipozomálny produkt spolu s C, užívali sme celá rodina.

Nora K.

Prírodný produkt, veľmi dobrá chuť a bez konzervantov.

Viola K.

Kozie mliečko bifido: Odporúčam užívať pri zažívacích ťažkostiach a pri problémoch s trávením.

Zuzana H.

Smoothie Imunita: Veľmi chutné smoothie, v praktickom balení, ktoré je úžasné na cesty. Dávam si ho kedykoľvek cez deň, najčastejšie keď mám chuť na niečo sladké. V lete odporúčam kombinovať s ľadom, vznikne vám chutný osviežujúci nápoj.

Patrícia H.

Skvelé produkty podporujúce imunitu organizmu.

Lýdia M.

Vysoká kvalita a účinky na organizmus.

Miriam Š.

Pohodička - Výborný produkt, veľmi dobrý účinok proti stresu , a nespavosti.

Dušan G.

Smoothie Detox: Svieža ovocná chuť tohto smoothie ma vždy dokáže spríjemniť deň. Veľmi rád si ho dám ku raňajkám, prípadne ako zdravú desiatu. Vyskúšali ju aj moji známi a veľmi im chutí. Určite vyskúšam aj ďalšie výrobky tejto slovenskej značky.

Richard U.

Hlavička: Začala som to užívať ráno pred školou predtým ako som písala testy a moje výsledky sa začali lepšiť - napríklad 1 z chémie som mala po dlhej dobe!

Abbie M.

Hlavička: Veľmi kvalitné, určite odporúčam!

Liliana G.

Kozie mliečko Bifido mi okrem iného veľmi účinne pomohlo vysporiadať sa s MYKÓZOU: Perfektný produkt, doporučujem.

Eva V.

Kurkumín: Oceňujem, že výrobok neobsahuje žiadne konzervačné ani iné pridané látky.

Miriam K.

Kurkumín: + výborná kombinácia kurkumínu a zázvoru + lipozomálne forma + bez konzervantov Objednala som si to kvôli zápalu ruky, užívam ho ešte krátko, ale zdá sa, že bolesť ustupuje. Bližšie napíšem po užití celeho balenia. Vyzerá, že je to najsilnejší lipozomálny kurkumín na trhu a ešte v synergickej kombinácii so zázvorom.

Eva V.