Najčastejšie otázky

Prečo by som sa mal rozhodnúť pre vaše produkty?

Našou víziou je vytvárať a prinášať produkty najvyššej kvality a poskytovať výnimočné služby v oblasti komplexnej starostlivosti o človeka.

Naše produkty sú vyrobené na Slovensku z vysoko kvalitných surovín, overených výrobcov a neobsahujú umelé konzervanty a farbivá.

Výrobky sú zaregistrované na Úrade verejného zdravotníctva a ŠVPS SR.

Lipozomálny výživový doplnok má takmer 100%-nú vstrebateľnosť v porovnaní s inými formami výživových doplnkov.

Vzhľadom k tomu, že naše lipozomálne produkty neobsahujú cukor alebo umelé sladidlá, lecitín v kombinácii s niektorými druhmi vitamínov vytvára špecifickú chuť, ktorá nemusí každému vyhovovať. Výrobky sú ochutené prírodnými šťavami a prírodnými arómami. Táto špecifická chuť sa dá takmer eliminovať zamiešaním do ovocnej šťavy alebo vlažného čaju.

Kozie kolostrum má nižší obsah kazeínu (mliečnej bielkoviny) ako kravské kolostrum a preto je ľahšie stráviteľné. Naše kolostrum je jedno z mála, ktoré je slovenského pôvodu a v najvyššej kvalite.

Svoje objednané produkty si môžete osobne prevziať, ak ste si pri objednávke vybrali možnosť osobného odberu. Tovar môžete zaplatiť vopred platobnou kartou alebo prevodom na účet, alebo pri výdaji tovaru platobnou kartou.

Výdajné miesto:
joy&care, s.r.o.
Štefanovičova 18
811 04 Bratislava-Staré mesto

Naše produkty je možné si zakúpiť LEN prostredníctvom e-shopu alebo osobne na výdajnom mieste.

Vašu objednávku môžete uhradiť nasledujúcimi spôsobmi:

 1. Platobnou kartou – Visa, Maestro, MasterCard, DinersClub
 2. Bankovým prevodom
 3. Dobierkou – poplatok 1€

Slovensko

 • Kuriér
  • GLS – 4,30€
  • Kurier123 – 3,90€
  • Pri objednávke nad 75€ je doprava zadarmo
 • Osobný odber – Bratislava – 0€
  • Štefanovičova 18, 811 04 Bratislava-Staré mesto
  • PO – PI: 8:30h – 17:00

Áno, cez náš e-shop je možné si objednať produkty aj do Českej republiky, pričom cena poštovného je 6,90 Eur a pri objednávke nad 100 Eur je doprava zadarmo). Objednávanie do ČR bude v priebehu niekoľkých dní integrované do e-shopu, zatiaľ objednávku realizujte písomnou objednávkou cez Kontakt/Napíšte nám, prípadne na info@joy-care.sk.

Pokiaľ máte záujem o doručenie produktov mimo územia SR alebo ČR kontaktujte nás na info@joy-care.sk, zašleme vám aktuálny cenník dopravy a spoločne s vami zrealizujeme objednávku.